Ev Asansörü Kapalı Tip

Villa asansörü modeli Genar, kapalı tip dikey doğrultuda çalışan hidrolik ev asansörü modelidir. Panoramik ev asansörü ihtiyacınızı karşılayabilir. Müstakil ev asansörü olarak kullanılabilirdir ve yüksek emniyet donanımlarına sahiptir.Villa asansörü ölçüleri mevcut alanınıza göre özelleştirilebilir. Bina dışı veya ev içi kullanım alanlarına uygundur. Villa asansör fiyatları için hemen arayabilir veya aşağıdaki form üzerinden villa asansörü fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

 

Ev içi asansör kullanımına uygun model olan Genar isimli villa asansörü sayesinde evinizin mimari yapısına uygun renk, kaplama ve kabin içi tasarıma sahip, bünyesinde gelişmiş emniyet donanımları barındıran ve alanında en iyisi olan son derece konforlu ünite-motor grubundan güç alan villa tipi asansör ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız.

 

Genar isimli ev tipi asansör sistemini evinizde tekerlekli sandalye kullanımı mevcut ise standart olan 1500 x 1500 mm ebatlarında üretimimiz doğrultusunda ev içi engelli asansörü olarak kullanabilirsiniz. AstraNiva ve Terry ev asansörü modellerimiz size göre değilse veya binanız iki kat üzerindeyse Genar model kapalı tip villa asansörünü de tek kişilik asansör olarak kullanabilmeniz için 1100 x 1100 mm ebatlarında minimal ölçülerde imalat yapmaktayız. Standart ölçülerde üretimin dışında mevcut alanınıza göre de projelendirme ve üretim yapmaktayız.

 

Ev asansörü fiyatları hesaplanırken değerlendirme yaptığımız başlıca unsurlar şunlardır:

 • Seyir mesafesi
 • Ebatlar
 • Durak sayısı
 • Kaplama tercihiniz
 • Ünite – Motor grubu tercihiniz

Bize vereceğiniz bu bilgiler ışığında ev asansörü fiyatı hesaplanmaktadır. Otomatik kapı, paslanmaz kabin tasarımı ve şifreli kullanım gibi bazı opsiyon özellik taleplerinizde villa asansörü fiyatları opsiyonlu şekilde hesaplanmaktadır.

 

Müstakil ev asansörü ürün tipi Genar, bahsettiğimiz ünite – motor grubu sayesinde sonra derece konforlu ve sessiz çalışarak çevreye veya kullanıcıya konfor alanında rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Fakat bunun dışında villa asansör maliyeti düşürmek, farklı varyantlar oluşturmak ve gereksinim duymamak gibi talepleriniz için kullandığımız iki farklı ünite – motor grubumuz bulunmaktadır. Yumuşak duruş – kalkış özelliklerine ve ses gibi etkenlere dayalı olarak sınıflandırdığımız bu üç farklı modelden size en uygun olanı seçebilirsiniz.
 


Ev Asansörü Özellikleri

 

 • Villa tipi asansör sistemi olan ürünümüz kuyu dibi gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Tekerlekli sandalye kullanımı mevcut ise 12 cm bir çukur oluşturulmalı ya da rampa ile kullanılmalıdır.
 • Standart son kat yüksekliği ev asansörü sisteminde 260 cm’dir. Buna rağmen özel yerler için projelendirme yaparak mevcut kat yüksekliğinize göre imalat yapabilmekteyiz.
 • Dubleks ev asansörü kendi içerisinde özel bükümlere sahip modüler çelik konstrüksiyon sistemi ile birlikte kurulur. Bu sayede kuyu/şaft oluşturma gereksinimi duymaz.
 • Kaplama tercihiniz 4+4 lamine cam ya da kompozit panel olabilir. Panoramik ev asansörü talebinizde 4+4 şeffaf lamine cam kullanımını hem kabin içerisinde hem de çelik konstrüksiyon kaplamasında kullanarak ferah bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.
 • Evinizin iç mekan tasarımına veya binanın dış yapısına uygun şekilde dilediğiniz tüm RAL renklerinde üretim yaparak yaşam alanınızda uyum elde ediyoruz.
 • Tüm çelik aksan Elektro Statik Boya ile kaplanmaktadır. Dış ortam ev asansörü kullanımlarında korozyon, paslanma ve çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Buna rağmen deniz kıyısına yakın yerlerde kullanılacak villa asansörünün en alt katmanına Elektro Galvaniz uygulayarak yıpranma ve paslanma ömrünü uzatıyoruz.
 • Müstakil ev asansörü kullanım alanlarında mevcut ise 380 V elektrik tavsiyemize rağmen rahatlık ve inşaat işlerini minimuma indirmek için 220 V elektrikli motor grubu ile de üretim yapıyoruz.
 • Gerek güvenlik gerekse konfor için hidrolik tahrik sistemi ile çalışan villa asansörleri üretiyoruz.

Ev asansörü Genar model ürünümüzde kuyu dibi, makine dairesi veya kule ihtiyacı bulunmuyor. Özel büküm ve modüler sistemli konstrüksiyon yapısı ile birlikte kapıları dahil tüm teknik aksamını içerisinde barındırıyor.

 

Tipi: Kapalı Tip Ev AsansörüTaşıma Kapasitesi: 350 KG
Hızı: 0.15 - 0.30 m/snOrtam: İç ve Dış Mekan
Tahrik Sistemi: HidrolikEbat: Özel Projelendirme
Renk: Müşteri Tercihine GöreKaplama: Müşteri Tercihine Göre
Valf Grubu: Blain (Almanya)Voltaj: 220 V & 380 V
Acil Kurtarma: VarUPS: Var
Kabin: Tam Boy Kapalı TipDisplay: Opsiyon
Katlanır Oturak: OpsiyonŞifreli Kullanım: Opsiyon
Otomatik Kapı: OpsiyonKapı: Geniş Camlı

Ev asansörü kurulumu nasıl yapılır?

Genar model ve tüm imalatını yaptığımız ürünlerimiz modüler sisteme sahiptir ve özel aparatlarıyla birlikte monte edilir. Montaj sırasında ses ve görüntü kirliliğini en aza indirebilmek için çabalıyoruz.

 

Elektrik ihtiyacı nedir?

Genar model villa asansörü standart ev elektriği 220 V ile çalışabilmektedir. Önerimiz 380 V kullanıma yönelik olsa da her iki voltaj yükünde de imalat yapıyoruz.

 

Villa asansörü ölçüleri nelerdir?

Standart ölçülerin bulunmasının yanı sıra müsait alanınıza göre de özel imalat yapabilmekteyiz. Aradaki tek fark standart ebatlı ürünlerin daha hızlı montajı ve teslimi gerçekleşmekte.

 

Ev asansörü fiyatları?

Ev asansörü fiyatı hesaplanırken ölçülendirme, kaplama seçeneği, opsiyonel tercihler, durak sayısı ve seyir mesafesi gibi bazı bilgiler değerlendiriliyor. Standart fiyatlar için lütfen arayınız.

3D Görünümü

[3d_viewer id="13514"]